Vegan XL gelijnd notitieboek met pythonlook Moleskine Vegea Boa
Code: 56460
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van dit notitieboek je bondgenoot voor meetings met logo
Vegan notitieboek met zachte kaft en pythonlook, gemaakt voor comfortabel en overzichtelijk dagelijks gebruik. Het grote formaat en de afgeronde hoeken maken het makkelijk om ’m in je tas of rugzak mee te nemen zonder dat hij snel beschadigt. Met ivoorkleurig, zuurvrij papier dat prettig schrijft met pen of potlood, plus een elastieksluiting om alles beschermd te houden. Inclusief leeslint en een uitvouwbaar binnenvak voor notities en kaarten. Met certificaat voor duurzaam bosbeheer en geleverd in een geschenkdoos. Handig voor trainingen, onboarding of merkacties.
Eigenschappen
- Notitieboek in groot formaat met vegan zachte kaft en pythonlook
- Ivoorkleurig zuurvrij papier met elastieksluiting en leeslint
- Uitvouwbaar binnenvak en geleverd in een geschenkdoos
- Certificaat voor duurzaam bosbeheer voor verantwoorde aankopen
Kenmerken
| Productcode: | 56460 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 13 x 21 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 440 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 9 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 33 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01