A5-notitieboek met harde kaft van gerecycled gelijnd papier
Code: 55697
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als het notitieboek in elke meeting ook je merk laat spreken
A5-notitieboek met harde kaft, spiraalbinding en 60 gelinieerde vellen om netjes notities te maken. Het binnenwerk is gemaakt van gerecycled papier van 70 g/m² met RCS-certificaat (Recycled Claim Standard), bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor, in meetings of trainingen. De harde kaft helpt je comfortabeler te schrijven als er geen tafel beschikbaar is. De spiraal zorgt dat je het volledig kunt openvouwen en snel kunt bladeren. Een handige keuze voor welkomstacties, evenementen en bedrijfsitems met logo.
Eigenschappen
- A5-notitieboek met harde kaft en spiraal voor dagelijks gebruik
- 60 gelinieerde vellen voor notities, meetings en klantbezoeken
- Gerecycled papier 70 g/m² met RCS (Recycled Claim Standard)
- 360° te openen om comfortabel te schrijven en snel te bladeren
Kenmerken
| Productcode: | 55697 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 21.1 x 14.2 cm |
| Gewicht: | 175 gr |
| Materiaal: | Gerecycled papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 60 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 24 x 38 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01