Moleskine Classic gelijnde notebook, zachte kaft en sluiting
Code: 56435
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van dit notebook je dagelijkse steun voor je ideeën
Moleskine notebook met zachte kaft in XL-formaat, bedoeld voor dagelijks werk en continu notities maken. Met 192 gelinieerde pagina’s op ivoorkleurig, zuurvrij papier en afgeronde hoeken voor prettig gebruik. Inclusief elastische sluiting, lintbladwijzer en melding In geval van verlies om het makkelijk te herkennen. De uitbreidbare binnenvak helpt je om kaartjes, bonnetjes of losse notities netjes te bewaren. Een praktische optie voor trainingen, meetings en merkacties met personalisatie.
Eigenschappen
- Moleskine notebook met zachte kaft in XL-formaat voor kantoor
- Gelinieerde pagina’s op ivoorkleurig, zuurvrij papier, 192 pagina’s
- Elastische sluiting, lintbladwijzer en melding in geval van verlies
- Uitbreidbaar binnenvak voor notities, kaartjes en bonnetjes
Kenmerken
| Productcode: | 56435 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 25 x 1.2 x 19 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Turkije |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 42 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.024 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01