Middelgroot schetsboek met binnenvak en lint Moleskine
Code: 56473
Middelgroot schetsboek met harde kaft, zuurvrij papier en binnenvak. Laat je logo aanwezig zijn bij creatieve meetings, workshops en evenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een schetsboek zodat je logo elk idee begeleidt
Het middelgrote schetsboek 'Moleskine' is gebonden in karton, heeft afgeronde hoeken en eersteklas zuurvrij papier. Het schetsboek heeft een bladwijzer, een elastische sluiting en een uitvouwbaar binnenvak met het verhaal van “Moleskine”.
Eigenschappen
- Moleskine schetsboek met harde kaft en middelgroot formaat
- Zuurvrij papier met certificering voor duurzaam bosbeheer
- Elastische sluiting, bladwijzerlint en afgeronde hoeken
- Uitvouwbaar binnenvak voor notities, kaarten of documenten
Kenmerken
| Productcode: | 56473 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 18 x 11.5 cm |
| Gewicht: | 243 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 26 x 39 x 21 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.021 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01