Moleskine Classic gelijnd notitieboek met zachte kaft
Code: 56436
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek je dagelijkse steun voor meetings
Moleskine Classic notitieboek met zachte kaft van karton en afgeronde hoeken, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Het heeft ivoorkleurig, zuurvrij, gelijnd papier om netjes te schrijven en notities goed leesbaar te houden. Met elastische sluiting om de inhoud te beschermen, lintbladwijzer om pagina’s snel terug te vinden en met invulpagina voor contactgegevens bij verlies.. Het uitvouwbare binnenvak helpt je om kaarten en losse documenten op te bergen. Een praktische optie voor trainingen, events en het verwelkomen van medewerkers met logo.
Eigenschappen
- Moleskine Classic groot notitieboek met stevige zachte kaft
- Met elastische sluiting, lintbladwijzer en contactpagina in geval van verlies
- Uitvouwbaar binnenvak voor kaarten, notities en documenten
Kenmerken
| Productcode: | 56436 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.2 x 13 cm |
| Gewicht: | 230 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 8 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 30 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 64 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01