Groot geruit notitieboek van lederlook papier Moleskine Classic
Code: 56442
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan de binnenzijde)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour bedrukking (Aan een zijde)
- Thermodruk (Aan een zijde)
- Thermodruk in kleuren (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van het notitieboek je merkdrager tijdens meetings
Notitieboek met harde kaft in groot formaat, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Het heeft afgeronde hoeken, een elastische sluiting en een bladwijzerlint om je ritme te houden bij meetings, notities of projectopvolging. De 240 pagina’s met ruitjes op ivoorkleurig papier maken netjes schrijven, schema’s en snelle berekeningen makkelijker. Met een uitvouwbaar binnenvak om kaarten, bonnetjes of documenten te bewaren. Praktische optie voor merkacties, interne training of bedrijfsevenementen. Certificaat voor duurzaam bosbeheer.
Eigenschappen
- Notitieboek met harde kaft in groot formaat Moleskine
- Elastische sluiting, bladwijzerlint en afgeronde hoeken
- 240 pagina’s met ruitjes op ivoorkleurig papier voor duidelijke notities
- Uitvouwbaar binnenvak voor kaarten en documenten
Kenmerken
| Productcode: | 56442 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 21 x 1.5 x 13 cm |
| Gewicht: | 340 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Moleskine |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 120 |
| Soort pagina: | Geruite pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 45 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled notitieboekje met pen en bamboe kaft A5 Bamboo
Prijs vanaf: € 3,39
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01