A5 PU-notitieboek met plaknotities, pagina’s met puntjes
Code: 56358
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat het notitieboek meegaan naar je meetings en evenementen
A5-notitieboek met kunstleren omslag, bedoeld om notities te maken en taken op één plek te organiseren. Het heeft 96 vellen met dubbel gebruik: een puntenraster voorin en lijnen achterop, zodat je de inhoud aanpast aan het type overleg. Met elastische sluiting, pennenlus en een binnenvak voor visitekaartjes. Inclusief plaknotities: 25 grote gele en 25 kleine in 5 kleuren. Handig voor trainingen, evenementen en dagelijks gebruik door salesteams.
Eigenschappen
- A5-notitieboek met plaknotities en geïntegreerde organisatie
- Kunstleren omslag met elastische sluiting en pennenlus
- 96 vellen: voor punten, achter lijnen, veelzijdig in gebruik
- Binnenvak voor kaartjes en gekleurde plaknotities
Kenmerken
| Productcode: | 56358 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 21 x 14.3 x 1 cm |
| Gewicht: | 251 gr |
| Materiaal: | |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 30 |
| Aantal pagina's: | 96 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 31 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
Gerecycled A5 ringband notitieboekje met pen Coloring
Prijs vanaf: € 0,79
-
Goedkope notitieboekjes bedrukken in kleur A5 gelinieerd Notes
Prijs vanaf: € 1,49
-
Notitieboekje met harde kaft van gekleurd kunstleer A5 Sketcher
Prijs vanaf: € 1,26
-
Gerecycled kartonnen notitieboekjes met harde kaft A5 GreenGo
Prijs vanaf: € 1,07