A5 gelijnd notitieboek met harde kaft en 3 bladwijzers
Code: 55870
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk elke vergadering meegaan met een notitieblok
A5-notitieblok met harde kaften en een zachte touch, gemaakt van gerecycled kunstleer en gerecycled plastic. Je krijgt drie lintbladwijzers in drie kleuren (zwart, rood en grijs) om secties te ordenen en een bijpassende dubbele elastische sluitband. De witte gelinieerde pagina’s maken dagelijks schrijven makkelijk. Het binnenvak van papier is handig voor losse notities of kaartjes. Een praktische keuze voor planning, vergaderingen en merkacties op kantoor of bij bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- A5-notitieboek met harde kaften en zachte touch
- Witte gelinieerde pagina’s voor netjes dagelijks schrijven
- Drie lintbladwijzers en dubbele elastische sluiting
- Binnenvak van papier om losse notities te bewaren
Kenmerken
| Productcode: | 55870 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 21.2 x 14.6 x 2 cm |
| Gewicht: | 370 gr |
| Materiaal: | |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Aantal pagina's: | 128 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1920 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33.5 x 24 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
A5 notitieboekje en pen gemaakt van kurk Greener
Prijs vanaf: € 2,08