A5-gelijnd notitieboek van gerecycled karton met harde kaft
Code: 55972
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Lasergravering (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke meeting zien met dit A5-notitieboek
A5-notitieboek met harde kaften van gerecycled karton, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of bij events. Het heeft 80 gelijnde vellen in een natuurlijke tint. Zo maak je makkelijker aantekeningen en houd je vergaderingen overzichtelijk. De elastische band houdt het boekje dicht in je rugzak of tas. De penhouder en het gekleurde leeslint zorgen dat je info snel terugvindt. Bedrukken kan met lasergravure voor een strakke, duurzame opdruk bij bedrijfsmatige acties.
Eigenschappen
- A5-notitieboek met harde kaft en elastische sluiting
- Gelijnde vellen in natuurlijke tint met gekleurd leeslint
- Geïntegreerde penhouder voor dagelijks gebruik op kantoor
- Markering via lasergravure voor bedrijfslogo
Kenmerken
| Productcode: | 55972 |
| Minimale afname: | 40 stuks |
| Maat: | 14.3 x 21 x 1.1 cm |
| Gewicht: | 245 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Karton |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Aantal pagina's: | 80 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2880 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 24.5 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
A5 notitieboekje en pen gemaakt van kurk Greener
Prijs vanaf: € 2,08