A5-notitieboek gelijnd met omslag van gerecycled kunstleer
Code: 55792
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van dit A5-notitieboek je merkdrager tijdens meetings
A5-notitieboek met flexibele omslag van gerecycled kunstleer, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor of onderweg. Het heeft een bladwijzer en een bijpassende elastische sluitband zodat het altijd netjes blijft. Inclusief crèmekleurige gelijnde pagina’s, geschikt voor notities, meetings en het bijhouden van projecten. De omslag is stevig en flexibel en voelt prettig aan. Handig als bedrijfsmateriaal voor trainingen, congressen en interne communicatie.
Eigenschappen
- A5-notitieboek met flexibele omslag en bijpassende elastische sluiting
- Crèmekleurige gelijnde pagina’s voor notities en meetings
- Met geïntegreerde bladwijzer om secties te ordenen
- Omslag van gerecycled kunstleer met zachte touch
Kenmerken
| Productcode: | 55792 |
| Minimale afname: | 40 stuks |
| Maat: | 14.8 x 21 x 1.1 cm |
| Gewicht: | 210 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 20 00 |
| Aantal pagina's: | 80 |
| Soort pagina: | Gelinieerde pagina's |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2100 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 34.5 x 25.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope notitieboekje bedrukt, A5 formaat in kleur ColorMatch
Prijs vanaf: € 1,36
-
A5 ruitjespapier bedrukte notitieboekjes Cuadrants
Prijs vanaf: € 1,71
-
Milieuvriendelijke notitieboekjes met A5 formaat Journal
Prijs vanaf: € 0,65
-
Voordelige kartonnen notitieboekjes A5 Journal Color
Prijs vanaf: € 0,53
-
Kunstleer notitieboek met A5 gelinieerde pagina's ColorMatch
Prijs vanaf: € 2,01
-
A5 notitieboekje en pen gemaakt van kurk Greener
Prijs vanaf: € 2,08