Keramische sublimatiemok met afgeschuinde voet 300 ml
Code: 55781
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Sublimatie, full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo op tafel staan met een mok die voor je merk is gemaakt
Keramische mok van 300 ml met afgeschuinde voet en een oppervlak dat klaar is voor sublimatieprint. De vorm maakt ’m anders dan de klassieke modellen en ligt prettig in de hand, elke dag weer. Het keramiek voelt stevig aan en staat goed op een bureau of in de vergaderruimte. Gemaakt voor bedrukking in full colour, zodat je scherpe resultaten krijgt bij bedrijfsontwerpen. Een praktische keuze voor merkacties op kantoor, trainingen, events of interne bedrijfsgeschenken.
Eigenschappen
- Keramische mok met afwerking geschikt voor sublimatie in kleur
- Afgeschuinde voet voor een opvallend design op kantoor
- Inhoud 300 ml voor koffie, thee of dranken binnen het bedrijf
Kenmerken
| Productcode: | 55781 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø8.2 x 9 cm |
| Gewicht: | 260 gr |
| Materiaal: | Keramiek |
| Capaciteit: | 300 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6912 00 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1296 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46.5 x 32.5 x 28.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Witte sublimatie mokken voor full colour bedrukking 350ml Sublim
Prijs vanaf: € 1,46
-
Vintage emaille mok met logo in sublimatie Trendy Sublim 350ml
Prijs vanaf: € 3,84
-
Full colour bedrukte mat witte mokken 350ml Sublim Matt
Prijs vanaf: € 1,29
-
Keramische mok met gekleurde binnenkant 300ml Sublim Color
Prijs vanaf: € 1,94
-
Witte vintage mok personaliseren van 340 ml White Vintage
Prijs vanaf: € 1,92
-
Witte keramische mok speciaal voor sublimatie 300ml
Prijs vanaf: € 1,99