Kinderschort van katoen en polyester met dubbele voorzak
Code: 50237
Kids
Kleed kleine chef-koks aan met dit kinderschort van katoen en polyester. Voorzien van dubbele voorzak, verstelbare linten en lange snit voor volledige dekking.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hoogwaardige kinderschort gemaakt van een combinatie van katoen en polyester. Met praktische dubbele voorzak en halsbanden met chroomversteller. Tot net onder de knie gesneden voor uitstekende bedekking.
Kenmerken
| Productcode: | 50237 |
| Minimale afname: | 30 |
| Maat: | 48 x 64 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Materiaal: | TC. katoen / polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6211 43 10 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 29 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Keukenschorten bedrukken van katoen 180 g/m2 Chef
Prijs vanaf: € 2,40
-
Verstelbaar kleurrijk kookschort bedrukken goedkoop 190 g/m2 Topchef
Prijs vanaf: € 3,33
-
Katoenen schort met voorvak personaliseren Eco Colour Trim
Prijs vanaf: € 1,86
-
Schort van gerecycled katoen met voorvak 140 g/m2 EcoNature Budget
Prijs vanaf: € 2,40
-
Schorten van 100% katoen bedrukken 180 g/m2 Latte FairTrade
Prijs vanaf: € 2,94
-
Tweekleurig canvas schort bedrukken, metallic details 300 g/m2 Barista
Prijs vanaf: € 7,92