Schort van gerecycled katoen met verstelbanden 180 g/m²
Code: 55812
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
35
-
70
-
175
-
350
-
700
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bij elke service aanwezig zijn met een schort
Schort van gerecycled katoen van 180 g/m², bedoeld voor veelvuldig gebruik in de keuken, catering of merkacties. Met verstelbanden pas je het snel aan verschillende dragers aan. De snit valt onder de knie en helpt je kleding beter te beschermen tijdens het werk. Op het label zit een herkenningsteken voor gerecycled katoen, handig om het materiaal te herkennen bij zakelijke uitgiftes. Een praktische keuze om teams in dezelfde stijl te kleden, voor activaties op het verkooppunt of culinaire evenementen met logo.
Eigenschappen
- Schort van gerecycled katoen met snelle en comfortabele verstelling
- Snit onder de knie voor meer bedekking
- Label met herkenningsteken voor gerecycled katoen
Kenmerken
| Productcode: | 55812 |
| Minimale afname: | 35 stuks |
| Maat: | 65 x 90 cm |
| Gewicht: | 128 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6211 42 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 48 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Keukenschorten bedrukken van katoen 180 g/m2 Chef
Prijs vanaf: € 2,40
-
Schorten bedrukken met drie voorzakken 240 g/m2 Denim Plus
Prijs vanaf: € 10,72
-
Katoenen schort met voorvak personaliseren Eco Colour Trim
Prijs vanaf: € 1,86
-
Voordelige lange schort van 180 g/m2 katoen Gourmet
Prijs vanaf: € 2,39
-
Tweekleurig canvas schort bedrukken, metallic details 300 g/m2 Barista
Prijs vanaf: € 7,92
-
Schorten van 100% katoen bedrukken 180 g/m2 Latte FairTrade
Prijs vanaf: € 2,94