Denim schort van katoen met PU-details, 190 g/m²
Code: 53278
Katoenen denim schort met voorvak en unieke details. Een stijlvol relatiegeschenk, ideaal voor culinaire activiteiten of branding met karakter.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Schort van denim katoen, 190 g/m², met verstelbare sluiting, PU-details en voorvak
Kenmerken
| Productcode: | 53278 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 65 x 90 cm |
| Gewicht: | 208 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 6211 42 10 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 5 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 39 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Keukenschorten bedrukken van katoen 180 g/m2 Chef
Prijs vanaf: € 2,40
-
Tweekleurig canvas schort bedrukken, metallic details 300 g/m2 Barista
Prijs vanaf: € 7,92
-
Katoenen schort met voorvak personaliseren Eco Colour Trim
Prijs vanaf: € 1,86
-
Schorten van 100% katoen bedrukken 180 g/m2 Latte FairTrade
Prijs vanaf: € 2,94
-
Werkschort voor horeca van polyester 220 g/m² Roly Classic
Prijs vanaf: € 2,75
-
Verstelbaar kleurrijk kookschort bedrukken goedkoop 190 g/m2 Topchef
Prijs vanaf: € 3,33