Langwerpige houten opener met zeefdruk
Code: 32987
Dit stijlvolle relatiegeschenk is een flesopener met logo gemaakt van hout en metaal, en heeft een groot bedrukkingsoppervlak voor je bedrijfslogo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Lasergravering (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Roestvrijstalen speedopener met houten afwerking.
Kenmerken
| Productcode: | 32987 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 17.5 x 3.5 x 0.8 cm |
| Gewicht: | 103 gr |
| Materiaal: | Hout |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 51 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29.5 x 20.5 x 21.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.013 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Aluminium bieropener sleutelhanger in kleur Aluhandle
Prijs vanaf: € 0,19
-
Bamboe opener met 2 flessenopeners, een kurkentrekker en een snijder
Prijs vanaf: € 1,94
-
Felle kleur aluminium flesopener sleutelhanger Alucolors
Prijs vanaf: € 0,28
-
Metallic sleutelhanger met opener Bottle
Prijs vanaf: € 0,81
-
Houten flesopener met lang handvat
Prijs vanaf: € 0,77
-
Bieropener sleutelhanger in de vorm van een fles
Prijs vanaf: € 0,40