Fair Trade katoenen tas 140g/m²
Code: 41969
Tas met lange hengsels gemaakt van katoen dat afkomstig is uit eerlijke handel en is gepersonaliseerd met het bedrijfslogo op elke kant.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van 100% Fair Trade katoen, 140gr, met lange hengsels.
Kenmerken
| Productcode: | 41969 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 87 gr |
| Materiaal: | Fairtrade katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 10 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 41 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.05 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope bedrukte katoenen tassen 140g/m² Eco Plus
Prijs vanaf: € 0,63
-
Duurzame notitieboekjes met pen A6 gladde vellen EcoSpiral
Prijs vanaf: € 0,83
-
Katoenen tas om te bedrukken met versterkte handvatten, 140 g/m²
Prijs vanaf: € 1,18
-
Thermosbeker personaliseren van staal en bamboe, 400 ml Bamboo
Prijs vanaf: € 5,83
-
Thermoskan van staal en bamboe met bedrukking 400 ml TeaBoo
Prijs vanaf: € 5,79
-
Licht of donker houten USB stick met draaibare clip Woodmate
Prijs vanaf: € 2,95