Toilettas van gerecycled plastic met binnenhaak en handvat
Code: 56368
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de toilettas een drager voor je logo op reis
Toilettas van gerecycled plastic 300D met voorvak met rits en een handvat aan de bovenkant om hem makkelijk mee te nemen. Binnenin zit een haak om hem op te hangen, zodat je alles bij de hand houdt. Met twee vakken met rits, waarvan één van mesh, plus vier open mesh vakjes voor reisformaat flesjes. Het hoofdvak biedt ruimte voor andere toiletartikelen. Handig als relatiegeschenk voor zakenreizen, beurzen of HR-acties.
Eigenschappen
- Reistoilettas met binnenhaak om hem makkelijk op te hangen
- Voorvak met rits en handvat aan de bovenkant
- Twee vakken met rits, één van mesh, en organizer
- Vier mesh vakjes en ruim hoofdvak
Kenmerken
| Productcode: | 56368 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 21 x 19 x 10 cm |
| Gewicht: | 148 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 32 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 37 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.077 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kofferweegschaal met logo als geschenk
Prijs vanaf: € 3,27
-
Label in vorm trolley voor koffers Trolley
Prijs vanaf: € 0,31
-
Reisadapter, budgetvriendelijk als geschenk
Prijs vanaf: € 11,54
-
Slaapmasker met gelparelvulling in tasje met trekkoordsluiting
Prijs vanaf: € 2,08
-
Reisset met kussen, oogmasker en oordopjes
Prijs vanaf: € 1,84
-
Reisdocumenthouder met logo
Prijs vanaf: € 1,06