Unisex sweater met halve rits van sweatstof 280 g/m²
Code: 55934
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je team over je merk praten met een unisex sweater
Unisex sweater van een mix van katoen en polyester, gemaakt van zachte geborstelde sweatstof van 280 g/m² voor comfortabel dagelijks gebruik. Hij heeft een halve rits in bijpassende kleur met trekker en een dubbel gevoerde hoge kraag. Zo blijf je lekker warm en ziet het er netter uit. Boorden en tailleband in 1x1 rib met elastaan helpen de pasvorm lang mooi te houden. Met zijnaden voor een gelijkmatigere valling. Geschikt voor werkkleding, beurzen en merkacties met logo.
Eigenschappen
- Unisex sweater met halve rits en gevoerde hoge kraag
- Zachte geborstelde sweatstof van katoen- en polyestermix 280g/m²
- 1x1 ribboorden en tailleband met elastaan voor een duurzame pasvorm
- Zijnaden voor een gelijkmatigere valling en een betere afwerking
Kenmerken
| Productcode: | 55934 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Gewicht: | 280 gr |
| Materiaal: | 60% katoen / 40% polyester 280 g/m˛ |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Intrastat code: | 6110 20 90 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 300 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 63 x 36 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen en polyester sweatshirts bedrukken 280 g/m2 Keya
Prijs vanaf: € 7,82
-
Heren biokatoenen sweatshirt 280 g/m2 Elevate NXT
Prijs vanaf: € 19,71
-
Sweatshirts in meerdere kleuren unisex met capuchon 320 g/m2 THC Phoenix
Prijs vanaf: € 11,54
-
Sweatshirt met capuchon van katoen en polyester 280 g/m2 SOL'S Snake
Prijs vanaf: € 11,80
-
Unisex trui van katoen en polyester 280 g/m2 Roly
Prijs vanaf: € 9,15
-
Unisex sweatshirts met capuchon, katoen en polyester 260 g/m2 SOL'S Stone
Prijs vanaf: € 14,05