>Dames katoenen polo in diverse kleuren 195 g/m2 THC Eve

Dames katoenen polo in diverse kleuren 195 g/m2 THC Eve

Code: 38300

Ben je op zoek naar comfortabele werkkleding? Laat deze getailleerde merchandising poloshirts printen met jouw bedrijfslogo en promoot je merk altijd en overal.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Borduren (Aan een kant)
  •    Full colour (Aan een kant)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC-poloshirt voor dames. Van 100% katoen piqué breisel (195 g/m²). Hals op geribbelde mouwen (geribbeld). Versterkte nekband op versterkte sluiting met 3 kleurknopen (reserveknoop op de binnenzoom). Genaaid uitgesneden stuk met kleine zijopeningen aan de onderkant.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijk met maximaal 110º. Wassen in wasmachine. Maximale temperatuur 40º. Niet stomen. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Materiaal:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
Geslacht:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL
A (cm)6062646668
B (cm)4043464952

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie korte sleeve polo rug
Positie: Korte sleeve Polo Rug
Maat: 240 x 200 mm
Borduren (tot 180cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie korte sleeve polo sleeve
Positie: Korte sleeve Polo Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Borduren (tot 6cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren
markeringspositie korte sleeve polo borst
Positie: Korte sleeve Polo Borst
Maat: 240 x 200 mm
Borduren (tot 180cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 3 kleuren

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


3D-Borduurwerk:

3D-Borduurwerk (reliëfborduurwerk), is erg vergelijkbaar met het conventionele borduren maar met deze specifieke procedure is het net wat anders. Het belangrijkste verschil tussen standaardborduurwerk en 3D-borduurwerk is dat er een schuimstof op het kledingstuk wordt geplaatst voordat de draden over de bovenkant worden geborduurd. Dit geeft een verhoogd 3D-effect waardoor uw merk nog meer zichtbaarheid krijgt. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het geeft een mooi afgewerkt resultaat en is daarnaast erg duurzaam. De methode werkt het best op petten, hoodies en sweaters.

+ Uitstekende hoge kwaliteit finish
+ Verhoogd 3-D effect
+ Stijlvol
- Complexe designs zijn lastig om precies te reproduceren
- Door de setup kosten is het aangeraden om niet in kleine aantallen te bestellen


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!

Actuele voorraadSMLXLXXL
 Bruin12517511714229
 Bordeaux1561464039Niet op voorraad
 Zwart6.2848.5023.894992666
 Rood1.0601.9211.303563304
 Wit2.1472.9102.6481.663556
 Grijs4761.351617450311
 Geel1005781455497
 Groen3957287201621
 Oranje33066453238254
 Donkergrijs316166156236118
 Koningsblauw413665656342100
 Lichtgroen22532193198151
 Cyaan blauw35148925714535
 Donkerblauw812844824493190
 Mintgroen1462541601047
 Miliair groen621421668076
 Donkergeel321607578
 Lichtgrijs gemarmerd857614278120
 Zalm15412728019590
 Lichtbruin6424038027128
 Pastel blauw307608588322343
 Ultramarijn blauw503608690528214

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Borduren (tot 180cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 11-13 11-13 13-15 14-16 14-16 17-19 19-21 33-35 45-47 Informatie opvragen
Borduren 3D 8-10 8-10 8-10 8-10 10-12 10-12 12-14 13-15 13-15 17-19 19-21 34-36 47-49 Informatie opvragen
Digitale Transfer 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 10-12 11-13 13-15 14-16 19-21 Informatie opvragen
Transfer 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9 8-10 9-11 10-12 10-12 11-13 13-15 14-16 19-21 Informatie opvragen
Zeefdruk 6-8 6-8 6-8 6-8 7-9 7-9 8-10 9-11 9-11 11-13 12-14 15-17 18-20 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 10-12 10-12 11-13 12-14 13-15 18-20 22-24 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Borduren (tot 180cm2) 8-11 8-11 8-11 8-11 10-13 10-13 12-15 13-16 13-16 16-19 18-21 32-35 44-47 Informatie opvragen
Borduren 3D 7-10 7-10 7-10 7-10 9-12 9-12 11-14 12-15 12-15 16-19 18-21 33-36 46-49 Informatie opvragen
Digitale Transfer 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 7-10 8-11 9-12 9-12 10-13 12-15 13-16 18-21 Informatie opvragen
Transfer 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 7-10 8-11 9-12 9-12 10-13 12-15 13-16 18-21 Informatie opvragen
Zeefdruk 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 6-9 7-10 8-11 8-11 10-13 11-14 14-17 17-20 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 8-11 8-11 8-11 8-11 8-11 8-11 9-12 9-12 10-13 11-14 12-15 17-20 21-24 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 3-5
> 15000 3-5
Borduren (tot 180cm2)
≤ 250 9-11
≤ 1000 11-13
≤ 1500 13-15
≤ 2750 14-16
≤ 3500 17-19
≤ 5000 19-21
≤ 10000 33-35
≤ 15000 45-47
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 250 8-10
≤ 1000 10-12
≤ 1500 12-14
≤ 2750 13-15
≤ 3500 17-19
≤ 5000 19-21
≤ 10000 34-36
≤ 15000 47-49
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 2750 10-12
≤ 3500 11-13
≤ 5000 13-15
≤ 10000 14-16
≤ 15000 19-21
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 1500 9-11
≤ 2750 10-12
≤ 3500 11-13
≤ 5000 13-15
≤ 10000 14-16
≤ 15000 19-21
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 6-8
≤ 1000 7-9
≤ 1500 8-10
≤ 2750 9-11
≤ 3500 11-13
≤ 5000 12-14
≤ 10000 15-17
≤ 15000 18-20
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 13-15
≤ 10000 18-20
≤ 15000 22-24
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Borduren (tot 180cm2)
≤ 250 8-11
≤ 1000 10-13
≤ 1500 12-15
≤ 2750 13-16
≤ 3500 16-19
≤ 5000 18-21
≤ 10000 32-35
≤ 15000 44-47
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 250 7-10
≤ 1000 9-12
≤ 1500 11-14
≤ 2750 12-15
≤ 3500 16-19
≤ 5000 18-21
≤ 10000 33-36
≤ 15000 46-49
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 6-9
≤ 1000 7-10
≤ 1500 8-11
≤ 2750 9-12
≤ 3500 10-13
≤ 5000 12-15
≤ 10000 13-16
≤ 15000 18-21
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 6-9
≤ 1000 7-10
≤ 1500 8-11
≤ 2750 9-12
≤ 3500 10-13
≤ 5000 12-15
≤ 10000 13-16
≤ 15000 18-21
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 10-13
≤ 5000 11-14
≤ 10000 14-17
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 8-11
≤ 2000 9-12
≤ 2750 10-13
≤ 3500 11-14
≤ 5000 12-15
≤ 10000 17-20
≤ 15000 21-24
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews