>Poloshirt MELBOURNE

Poloshirts in diverse kleuren en 195 g/m2 katoen THC Adam

Code: 38299

Kleed je team in deze promotie artikelen en je werktenue is zomerproof: bedrukte polo shirt met korte mouwen, regular fit en verkrijgbaar in diverse kleuren.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Aan een kant)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Aan een kant)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Aan een kant)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Aan een kant)vier kleuren logo
  •    Full colour (Aan een kant)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

THC-poloshirt van gekaard piqué 100% katoen (195 g/m²). Regular fit snit, met geribbelde kraag op de mouwen. Versterkte nekband op versterkte sluiting met 3 kleurknopen (reserveknoop op de binnenzoom). Genaaid uitgesneden stuk met kleine zijopeningen aan de onderkant.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Strijk met maximaal 110º. Wassen in wasmachine. Maximale temperatuur 40º. Niet stomen. Gebruik geen droger. Gebruik geen bleek- of bleekproducten.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Materiaal:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Individueel verpakkingstype::
Tussenverpakking::
Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 SMLXLXXL3XL
A (cm)67.569.571.5737578.5
B (cm)465054586164

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie korte sleeve polo rug
Positie: Korte sleeve Polo Rug
Maat: 280 x 200 mm
Borduren (tot 240cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie korte sleeve polo rug
Positie: Korte sleeve Polo Rug
Maat: 300 x 350 mm
Digitale druk (tot 1200cm2): Full colour
markeringspositie korte sleeve polo sleeve
Positie: Korte sleeve Polo Sleeve
Maat: 80 x 40 mm
Borduren (tot 6cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie korte sleeve polo borst
Positie: Korte sleeve Polo Borst
Maat: 280 x 200 mm
Borduren (tot 240cm2): maximaal 12 kleuren
Borduren 3D: maximaal 12 kleuren
Digitale Transfer: Full colour
Transfer: maximaal 4 kleuren
Zeefdruk: maximaal 4 kleuren
markeringspositie korte sleeve polo borst
Positie: Korte sleeve Polo Borst
Maat: 290 x 200 mm
Digitale druk (tot 600cm2): Full colour

Informatie over druktechnieken


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


3D-Borduurwerk:

3D-Borduurwerk (reliëfborduurwerk), is erg vergelijkbaar met het conventionele borduren maar met deze specifieke procedure is het net wat anders. Het belangrijkste verschil tussen standaardborduurwerk en 3D-borduurwerk is dat er een schuimstof op het kledingstuk wordt geplaatst voordat de draden over de bovenkant worden geborduurd. Dit geeft een verhoogd 3D-effect waardoor uw merk nog meer zichtbaarheid krijgt. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het geeft een mooi afgewerkt resultaat en is daarnaast erg duurzaam. De methode werkt het best op petten, hoodies en sweaters.

+ Uitstekende hoge kwaliteit finish
+ Verhoogd 3-D effect
+ Stijlvol
- Complexe designs zijn lastig om precies te reproduceren
- Door de setup kosten is het aangeraden om niet in kleine aantallen te bestellen


Digitale transfer:

Digitale transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+ Extreem gedetailleerd
+ Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Transferdruk:

Wat is transferdruk? Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Vooral bedoelt voor flexibele materialen zoals (paraplus, tassen en petten).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
-Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Textiel zeefdruk:

Textiel zeefdruk is in principe het normale zeefdruk proces maar met een gespecialiseerde machine voor exclusief textielproducten. Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, speciaal voor Textielproducten zoals T-shirts & tassen.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!


Digitale print textiel:

Digitale Textiel print is een printmethode die volledig digitaal werkt, denk aan de printer thuis, maar dan op industriële grootte. Op een speciale UV-digitale printer wordt de opdruk direct op het artikel gedrukt. Alles wordt in full colour geprint (CMYK) maar garandeert geen Pantone kleur. Een erg goede methode voor designs met verschillende kleuren en kleur degradaties. Digitaal printen wordt het meest gebruikt voor het printen op vlakke oppervlakken, aangezien de afstand van de printkop tot het item vast is. Digitale print zorgt voor een fotokwaliteit print in volle kleur. Deze machine is gespecialiseerd in digitale prints voor diverse textielproducten.

+ Fotokwaliteit
+Full colour (CMYK) & witte prints mogelijk
+ Grote print oppervlakken
+ Exclusief voor textiel digitale prints

Actuele voorraadSMLXLXXL3XL
 Bruin17230735828785
 Bordeaux5756728365971732.818
 Zwart6.49723.46023.12912.2443.329578
 Rood8642.9083.5682.3431.5021.439
 Wit5.25513.87918.8378.6123.039662
 Grijs2.6927.9739.0518.0163.437637
 Geel9021.9661.8112.130332286
 Groen4066611.510976113127
 Oranje1416968829527880
 Donkergrijs2.0363.4163.4842.4891.570411
 Koningsblauw3.8506.5348.1335.1492.226666
 Lichtgrijs222655721327174103
 Lichtgroen42972770946523722
 IvoorNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 Cyaan blauw5309021.14550059694
 Marineblauw3.8929.30611.7328.8544.1022.026
 DonkerblauwNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 NaturelNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 Mintgroen56225346113124144
 Donkergroen615612710526442239
 Donkergeel31328749418110752
 LichtrozeNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraadNiet op voorraad
 Zalm308120129194114127
 Lichtbruin36169683158137563
 Pastel blauw532625619711291189
 Ultramarijn blauw9023.2223.5252.6041.30736

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7 5-7
Digitale druk (tot 1200cm2) Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 11-13 11-13 13-15 14-16 14-16 17-19 19-21 33-35 45-47 Informatie opvragen
Borduren 3D Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Digitale Transfer 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 11-13 12-14 14-16 15-17 20-22 Informatie opvragen
Transfer 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 10-12 11-13 11-13 12-14 14-16 15-17 20-22 Informatie opvragen
Zeefdruk 8-10 8-10 8-10 8-10 9-11 9-11 10-12 11-13 11-13 13-15 14-16 17-19 20-22 Informatie opvragen
Digitale druk (tot 600cm2) Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 9-11 10-12 10-12 11-13 12-14 13-15 18-20 22-24 Informatie opvragen


Express verzending
(werkdagen)
≤ 10≤ 50≤ 100≤ 250≤ 500≤ 1000≤ 1500≤ 2000≤ 2750≤ 3500≤ 5000≤ 10000≤ 15000> 15000
Zonder opdruk 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5 2-5
Digitale druk (tot 1200cm2) Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2) 6-9 6-9 6-9 6-9 8-11 8-11 10-13 11-14 11-14 14-17 16-19 30-33 42-45 Informatie opvragen
Borduren 3D Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Digitale Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Transfer 5-8 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 7-10 8-11 8-11 9-12 11-14 12-15 17-20 Informatie opvragen
Zeefdruk 5-8 5-8 5-8 5-8 6-9 6-9 7-10 8-11 8-11 10-13 11-14 14-17 17-20 Informatie opvragen
Digitale druk (tot 600cm2) Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2) 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 6-9 7-10 7-10 8-11 9-12 10-13 15-18 19-22 Informatie opvragen

Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 5-7
> 15000 5-7
Digitale druk (tot 1200cm2)
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2)
≤ 250 9-11
≤ 1000 11-13
≤ 1500 13-15
≤ 2750 14-16
≤ 3500 17-19
≤ 5000 19-21
≤ 10000 33-35
≤ 15000 45-47
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 14-16
≤ 10000 15-17
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 14-16
≤ 10000 15-17
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 8-10
≤ 1000 9-11
≤ 1500 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 13-15
≤ 5000 14-16
≤ 10000 17-19
≤ 15000 20-22
> 15000 Informatie opvragen
Digitale druk (tot 600cm2)
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 9-11
≤ 2000 10-12
≤ 2750 11-13
≤ 3500 12-14
≤ 5000 13-15
≤ 10000 18-20
≤ 15000 22-24
> 15000 Informatie opvragen


Express verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 15000 2-5
> 15000 2-5
Digitale druk (tot 1200cm2)
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 240cm2)
≤ 250 6-9
≤ 1000 8-11
≤ 1500 10-13
≤ 2750 11-14
≤ 3500 14-17
≤ 5000 16-19
≤ 10000 30-33
≤ 15000 42-45
> 15000 Informatie opvragen
Borduren 3D
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Digitale Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Transfer
≤ 500 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 11-14
≤ 10000 12-15
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Zeefdruk
≤ 250 5-8
≤ 1000 6-9
≤ 1500 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 10-13
≤ 5000 11-14
≤ 10000 14-17
≤ 15000 17-20
> 15000 Informatie opvragen
Digitale druk (tot 600cm2)
≤ 15000 Informatie opvragen
> 15000 Informatie opvragen
Borduren (tot 6cm2)
≤ 1000 6-9
≤ 2000 7-10
≤ 2750 8-11
≤ 3500 9-12
≤ 5000 10-13
≤ 10000 15-18
≤ 15000 19-22
> 15000 Informatie opvragen

Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews