Meer afbeeldingen bekijken

>Geïsoleerde 380T nylon damesjas Elevate Essentials

Geïsoleerde 380T nylon damesjas Elevate Essentials

Code: 38378

Polyester kleding beschermd goed tegen de kou en is dus ideaal promotiemateriaal voor in de winter. Bedruk deze gevoerde damesjas met ritszakjes met je logo.

+ Omschrijving   + Kenmerken

  •    1 Kleur (Op de borst)logo in één kleur
  •    2 Kleuren (Op de borst)tweekleurig logo
  •    3 Kleuren (Op de borst)driekleuren logo
  •    4 Kleuren (Op de borst)vier kleuren logo
  •    Borduren (Op de borst)
  •    Full colour (Op de borst)
  •    Zonder opdruk
Selecteer een kleur om de beschikbare hoeveelheden en maten te zien.
 

Omschrijving:

Damesjack met ELEVATE-isolatie. Hij is gemaakt van 100% Nenlon-stof, 380T met gewaxte afwerking. Geïsoleerde jas met elastische bies aan de binnenste stormflap met kinbescherming. Zakken met ritssluiting en trekkers voor gemakkelijke grip. Hij komt met een handig ophangkoord.

Aanbevelingen voor onderhoud en gebruik
Wassen op maximaal 30º (extra delicaat programma). Gebruik geen bleekmiddel. Niet strijken. Niet stomen. Droogtrommel op lage stand.

Kenmerken

Productcode:
Minimale afname:
Gewicht:
Capaciteit:
Land van fabricage:
Merk:
Intrastat code:
Geslacht:
In onze collectie vanaf :


Verpakking

Afmetingen van buitenste doos:
Inhoud van de buitenste doos:
Gewicht van de buitenste doos:
Hoeveelheid per doos:

Maattabel

Maattabel
 XSSMLXLXXL
A (cm)59.56162.56465.567
B (cm)47.550.553.556.559.562.5

Deze afmetingen kunnen vanwege het fabricageproces tot 5% variëren



Je vindt het in

Beschikbare druklocaties

markeringspositie positie 1
Positie: Positie 1
Maat: 100x30 mm
Textiel zeefdruk transfer: maximaal 4 kleuren
Digitale transfer (tot 50cm2): Full colour
markeringspositie positie 2
Positie: Positie 2
Maat: 100x30 mm
Textiel zeefdruk transfer: maximaal 4 kleuren
Digitale transfer (tot 50cm2): Full colour
markeringspositie positie 3
Positie: Positie 3
Maat: 200x30 mm
Textiel zeefdruk transfer: maximaal 4 kleuren
Digitale transfer (tot 100cm2): Full colour
markeringspositie positie 4
Positie: Positie 4
Maat: 99x30 mm
Borduren: maximaal 5 kleuren
markeringspositie linker borst
Positie: linker borst
Maat: 35x35 mm
Borduren: maximaal 5 kleuren
markeringspositie linker borst
Positie: linker borst
Maat: 90x60 mm
Zeefdruk met carrousel: maximaal 1 kleur
markeringspositie linker borst
Positie: linker borst
Maat: 90x70 mm
Textiel zeefdruk transfer: maximaal 4 kleuren
Digitale transfer (tot 100cm2): Full colour
markeringspositie borst recherzijde
Positie: borst recherzijde
Maat: 57x30 mm
Borduren: maximaal 5 kleuren
markeringspositie borst recherzijde
Positie: borst recherzijde
Maat: 90x30 mm
Textiel zeefdruk transfer: maximaal 4 kleuren
Digitale transfer (tot 50cm2): Full colour

Informatie over druktechnieken


Textiel transferdruk:

Wat is Textiel transferdruk? Hetzelfde als een normale transferdruk maar gespecialiseerd voor exclusief textielproducten. Jouw (vector)logo/design wordt eerst in de gewenste kleur op een transfer papier aangebracht (in spiegelbeeld). Daarna wordt dit transfer papier op hoge temperatuur samengeperst door een drukmachine. De warmte zorgt ervoor dat de inkt zich zal binden aan het gewenste relatiegeschenk. Deze opdruk van het desbetreffende logo/design is dunner dan een normale zeefdruk wat ervoor zorgt dat het zachter, fijner aanvoelt en daarnaast erg duurzaam is. Transferdruk is perfect voor gedetailleerde designs en in diverse opdrukkleuren, ook full colour, maar kost meer dan de normale zeefdrukmethode. Exclusief gebruikt voor textiel producten (T-shirts, sweaters, tassen).

+ Full colour designs mogelijk
+ Pantone kleuren mogelijk (8 maximaal)
+ Zacht en fijn
+ Kleine details mogelijk om te printen
- Duurder als normale zeefdrukmethode
- Wasbaar tot 60 graden
- Slijt vaak sneller als normale zeefdruk


Digitale transfer: textiel:

Digitale textiel transfer is een drukmethode wat erg lijkt op transferdruk, maar in plaats van inkt op papier, wordt er een digitale printer gebruikt om CMYK-kleuren op een grote papierrol te printen, er gaat vervolgens een witte laag over het gekleurde gebied heen. Opgevolgd door lijm om de hechting op het gewenste item mogelijk te maken. De laatste stap in het proces is het aanbrengen van de transfer op het relatiegeschenk of promotieartikel doormiddel een drukmachine en warmte. Deze specifieke machine wordt exclusief gebruikt voor textielproducten. Deze methode levert foto kwaliteit voor designs & logos. Het is duurder als transfer & zeefdruk maar compenseert met veel hogere kwaliteit op het eindproduct.

+ Foto kwaliteit designs & logos
+Extreem gedetailleerd
+Full colour en witte laag (CMYK kleuren)
+ Exclusief voor textielproducten
- Door gebruik van CMYK-kleuren is Pantone kleuren niet mogelijk
- Duurder dan Transfer & zeefdruk methodes


Borduren:

Borduren, een klassieke methode waarbij diverse steken worden gecombineerd om een afbeelding of het logodesign te creëren. Voornamelijk gebruikt voor petten, Poloshirts, tassen en diverse andere textielproducten. Pantone kleuren zijn helaas niet van toepassing omdat de techniek afhankelijk is van de kleuren die beschikbaar zijn voor de draden. Er wordt een speciaal borduurbestand gemaakt, dat alle details van het gewenste design en de instellingen voor de machine bevat. Het product wordt dan onder een grote naaimachine geplaats waarbij de borduurkoppen tot 12 naalden kunnen bevatten. Dit houdt in dat maximaal 15 kleuren in één keer geborduurd kunnen worden. Het resultaat geeft een luxe en professionele uitstraling!

+ Luxe uitstraling
+ Duurzame drukmethode
+ Tot 15 kleuren te printen
- Hoe groter het gewenste design/logo, hoe duurder het wordt.
- Geen precieze Pantone kleuren


Zeefdruk:

Zeefdruk, Hoe werkt het? Voor dit drukproces haal je een rakel over het belichte zeefdrukraam heen. Hierdoor zullen er kleine gaatjes ontstaan (Mazen) waar de inkt doorheen gedrukt wordt op het gewenste artikel. Door de Pantone kleuren wordt ook bij deze methode elke kleur apart gedrukt met verschillende zeefdrukramen. (Maximaal 8 kleuren). Deze drukmethode kan gebruikt worden om erg gedetailleerde afbeeldingen & logo´s te bedrukken. Zeefdruk geeft de mogelijkheid om op grote oppervlaktes te drukken, een budgetvriendelijke optie, voornamelijk gebruikt voor T-shirts, tassen, en textielproducten maar diverse andere materialen zijn ook mogelijk.

+ Groot drukoppervlak voor platte items (T-shirts, Tassen etc.)
+ Pantone kleuren beschikbaar (Maximaal 8)
+ Zeefdruk 360 mogelijk voor cylinder items
- Hoe meer kleuren hoe duurder
- Heeft je logo meer dan 4 kleuren, dan is Digitale transfer of Digitale print een betere optie!

Actuele voorraadXSSMLXLXXL
 Zwart1254857402722854
 Blauw732222730122132
 Rood10616238122336109
 Oranje9494335363272
 Donkergrijs86254479487437381
 Marineblauw93293547290165151

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Beschikbaarheid

Actuele voorraad

* Neem voor toekomstige voorraad aankomsten contact op met onze klantenservice.

Levertijd


Standaard verzending
(werkdagen)
≤ 500≤ 1000≤ 2000≤ 3000≤ 4000≤ 5000≤ 6000≤ 7000≤ 8000≤ 9000> 9000
Zonder opdruk 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5 3-5
Borduren 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 14-16 15-17 16-18 Informatie opvragen
Zeefdruk met carrousel 4-6 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 Informatie opvragen
Textiel zeefdruk transfer 4-6 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 Informatie opvragen
Digitale transfer (tot 100cm2) 4-6 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 Informatie opvragen
Digitale transfer (tot 50cm2) 4-6 5-7 6-8 7-9 8-10 9-11 10-12 11-13 12-14 13-15 Informatie opvragen


Levertijd


Standaard verzending (werkdagen)
Zonder opdruk
≤ 9000 3-5
> 9000 3-5
Borduren
≤ 500 7-9
≤ 1000 8-10
≤ 2000 9-11
≤ 3000 10-12
≤ 4000 11-13
≤ 5000 12-14
≤ 6000 13-15
≤ 7000 14-16
≤ 8000 15-17
≤ 9000 16-18
> 9000 Informatie opvragen
Zeefdruk met carrousel
≤ 500 4-6
≤ 1000 5-7
≤ 2000 6-8
≤ 3000 7-9
≤ 4000 8-10
≤ 5000 9-11
≤ 6000 10-12
≤ 7000 11-13
≤ 8000 12-14
≤ 9000 13-15
> 9000 Informatie opvragen
Textiel zeefdruk transfer
≤ 500 4-6
≤ 1000 5-7
≤ 2000 6-8
≤ 3000 7-9
≤ 4000 8-10
≤ 5000 9-11
≤ 6000 10-12
≤ 7000 11-13
≤ 8000 12-14
≤ 9000 13-15
> 9000 Informatie opvragen
Digitale transfer (tot 100cm2)
≤ 500 4-6
≤ 1000 5-7
≤ 2000 6-8
≤ 3000 7-9
≤ 4000 8-10
≤ 5000 9-11
≤ 6000 10-12
≤ 7000 11-13
≤ 8000 12-14
≤ 9000 13-15
> 9000 Informatie opvragen
Digitale transfer (tot 50cm2)
≤ 500 4-6
≤ 1000 5-7
≤ 2000 6-8
≤ 3000 7-9
≤ 4000 8-10
≤ 5000 9-11
≤ 6000 10-12
≤ 7000 11-13
≤ 8000 12-14
≤ 9000 13-15
> 9000 Informatie opvragen



Het gaat altijd om werkdagen, welke ingaan na betaling (voor orders zonder bedrukking) of na de goedkeuring van de digitale proefdruk + betaling (orders met bedrukking).

De aangegeven hoeveelheden in de tabel zijn het aantal bedrukkingen, wat wil zeggen, het aantal plaatsen dat bedrukt zal worden op een artikel. Bijvoorbeeld: 500 stoffen bedrukte tassen op slechts één kant zal 500 bedrukkingen zijn, maar, als je zowel de voorkant als de achterkant bedrukt zullen dat 1000 bedrukkingen in zijn totaliteit zijn.
★ Reviews