Weerstation bedrukken met bamboe omhulsel voor reclame Bamboo
Code: 38094
Best seller
Dit weerstation met bamboe behuizing kan worden voorzien van logo op het oppervlak. Zo krijgt hij een persoonlijke touch.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Lasergravering (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele thermometer met bamboe front. Geeft weer: tijd, temperatuur, luchtvochtigheid en kalender. Exclusief 2 AAA batterijen. Bamboe is een natuurlijk materiaal waardoor kleur per item kan verschillen.
Kenmerken
| Productcode: | 38094 |
| Maat: | 13 x 2.3 x 13 cm |
| Gewicht: | 201 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9025 80 40 |
| In onze collectie vanaf : | September 2020 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29.5 x 29 x 29.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.04 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Meest populaire producten
-
Weerstation om cadeau te geven aan klanten Clearsky
Prijs vanaf: € 5,48
-
Weerstation bedrukken voor promotie doeleinden Cloudy
Prijs vanaf: € 4,80
-
Bamboe weerstation in de vorm van een huis met zuignap Home
Prijs vanaf: € 6,00
-
Weerstation met draadloze oplader bedrukken Charge
Prijs vanaf: € 15,82
-
Bamboe multifunctioneel weerstation met logo Suncity Advertising
Prijs vanaf: € 7,08
-
Kleine hygrometer die temperatuur en vochtigheid weergeeft
Prijs vanaf: € 2,07