Acryl gebreide sjaal met logo en korte franjes
Code: 41884
Een aanvulling die niet mag ontbreken als de temperaturen beginnen te dalen, aangezien deze sjaal dient om de nek te beschermen en bovendien zacht aanvoelt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Sjaal van acryl met een zachte cashmere-achtige finish en korte franjes aan de uiteinden.
Kenmerken
| Productcode: | 41884 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 70 x 170 cm |
| Gewicht: | 248 gr |
| Materiaal: | Acryl |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6214 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 40 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99