Sjaal van acrylmateriaal om te bedrukken met patch
Code: 42549
Unisex sjaal van elastisch acryl materiaal. Het heeft een opgenaaide kunstlederen patch om het logo op een elegante manier aan te brengen. Kies de kleur die het beste bij je past!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het etiket)

- 2 Kleuren (Op het etiket)

- 3 Kleuren (Op het etiket)

- 4 Kleuren (Op het etiket)

- Lasergravering (Op het etiket)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
20
-
40
-
100
-
200
-
400
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Unisex sjaal gemaakt van elastisch acryl materiaal. Met een gestikte PU-patch voor branding en verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 42549 |
| Minimale afname: | 20 stuks |
| Maat: | 160 x 30 cm |
| Gewicht: | 150 gr |
| Materiaal: | Acryl |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6214 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 640 stuks |
| Tussenverpakking:: | 40 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 63.5 x 43.5 x 43.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.12 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99