Witte polyester fleece sjaal van 180 g/m² om te bedrukken
Code: 40410
Door middel van sublimatiedruk kun je deze sjaal bedrukken met een afbeelding naar keuze. Ideale merchandising voor winterse evenementen en activiteiten.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Sublimatie, full colour (Op de gehele oppervlakte)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Sjaal met logo, gemaakt van fleece polyester van 180 g/m2 en geschikt voor sublimatiedruk.
Kenmerken
| Productcode: | 40410 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 20 x 150 cm |
| Gewicht: | 60 gr |
| Materiaal: | Fleece-Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6214 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 70 x 45 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.14 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99