Fleece nekwarmer van polyester met elastische verstelband 200 g/m²
Code: 51727
Deze lichte en comfortabele fleece col met elastische aanpassing kan ook als muts worden gebruikt. Een cadeau voor seizoenscampagnes en winterpromoties.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fleece halswarmer met elastische versteller. Winddicht model. 100% fleece polyester (120 g/m²).
Kenmerken
| Productcode: | 51727 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 30 x 25 cm |
| Gewicht: | 45 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6214 30 00 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 |
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 50 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Meest populaire producten
-
Nekwarmer om te bedrukken Soft Colors
Prijs vanaf: € 0,44
-
Verstelbare fleece nekbeschermer om te bedrukken
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gekleurde fleece sjaal met logo
Prijs vanaf: € 1,35
-
Winter nekbeschermer van natuurlijk katoen 150 g/m²
Prijs vanaf: € 1,54
-
Gebreide sjaal om te bedrukken met logo Impact Polylana
Prijs vanaf: € 12,30
-
Multifunctionele driehoekige bandana van polykatoen
Prijs vanaf: € 0,99