Vierkante kartonnen tas met lange jute handvatten, gemaakt in de EU
Code: 46890
Geef geschenken met deze vierkante kartonnen tas, die duurzaamheid combineert met elegantie voor elke promotie, waarmee je je inzet voor kwaliteit benadrukt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale ECO-print (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kartonnen geschenktas vierkant model. Duurzaam, authentiek en uniek. Met stevige jute hengsels. Made in Europe.
Kenmerken
| Productcode: | 46890 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 35 x 35 x 11 cm |
| Gewicht: | 237 gr |
| Materiaal: | Kartolina (dik papier) |
| Land van fabricage: | Polen |
| Intrastat code: | 4819 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 39 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.088 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35