Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Code: 33296
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze kraft tas heeft afmetingen van 24x31x9cm (90 g/m²) en is perfect voor het vervoeren van kleding, papier, of zelfs een maaltijd. De gedraaide handgrepen zijn stevig en bestand tegen zwaardere spullen. Waar je hem ook voor wilt gebruiken, deze tas van kraftpapier zal gewaardeerd worden door een milieu bewuste samenleving. Gepersonaliseerd met uw logo, neemt het op een effectieve manier deel aan uw communicatie. Daarnaast zal uw logo goed opvallen door de witte achtergrond en grote drukoppervlak.
Kenmerken
| Productcode: | 33296 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 24 x 31 x 9 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Materiaal: | Kraftpapier: 90 g/m² |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2019 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 59 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Kleine gepersonaliseerde kraftzakjes met gedraaid handvat, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,23
-
Kraft kartonnen tas met decoratief lint 280 g/m2 Cadeaulint
Prijs vanaf: € 0,55
-
Premium matte papieren tas met zijvouw en handgrepen 9kg
Prijs vanaf: € 1,24
-
Premium papieren tas met matte afwerking en handgrepen 7kg
Prijs vanaf: € 0,92