Papieren cadeautas met hengsels en zwarte binnenzijde, 40x12x30 cm
Code: 51158
Presenteer je geschenken stijlvol met deze tas van FSC-gecertificeerd papier. Met handvatten van gerecycled polyester touw – draagkracht tot 5 kg.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op een zijkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Luxe cadeautas van FSC-gecertificeerd papier met gerecyclede polyester koordgrepen van 5 mm, geschikt voor 5 kg, zwart interieur en luxe uitstraling – perfect voor geschenken.
Kenmerken
| Productcode: | 51158 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 40 x 12 x 30 cm |
| Gewicht: | 105 gr |
| Materiaal: | FSC-papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 34 x 27.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35