Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Code: 46850
Papieren tas met glanzend laminaat en koordhandvatten, stevig en elegant, geschikt voor meerdere doeleinden, van boodschappen tot het uitdelen op beurzen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote papieren tas met hengels van gevlochten touw in wit en zwart. Groot drukoppervlak aan beide zijden. Stevige tas. Glossy gelamineerd.
Kenmerken
| Productcode: | 46850 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 30 x 12 x 40 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1280 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 33 x 27.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Papieren cadeautas met hengsels en zwarte binnenzijde, 40x12x30 cm
Prijs vanaf: € 1,39