Kleine gepersonaliseerde kraftzakjes met gedraaid handvat, 115 g/m²
Code: 33299
Best seller
Dit kleine formaat kraft tas is handige merchandising voor het uitdelen van folders op beurzen en evenementen. Geef de papieren tassen met logo als geschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Draagtas van kraftpapier (115 g/m²) met gedraaide handvatten.
Kenmerken
| Productcode: | 33299 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 23 x 18 x 8 cm |
| Gewicht: | 22 gr |
| Materiaal: | Kraftpapier: 115 g/m² |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2019 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 59 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 350 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Kraft kartonnen tas met decoratief lint 280 g/m2 Cadeaulint
Prijs vanaf: € 0,55
-
Premium matte papieren tas met zijvouw en handgrepen 9kg
Prijs vanaf: € 1,24
-
Premium papieren tas met matte afwerking en handgrepen 7kg
Prijs vanaf: € 0,92