Grote papieren zakken om te bedrukken, 90 g/m²
Code: 38450
Deze gedeeltelijk gerecyclede papieren tassen van 90 g/m2 zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren. Bovendien kun je dit grote formaat tas bedrukken met je logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote papieren geschenktas. 90 gr/m².
Kenmerken
| Productcode: | 38450 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 32 x 12 x 40 cm |
| Gewicht: | 56 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Polen |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2021 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 39 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.18 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22