Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Code: 33301
Deze kraftpapieren zak (115 g/m²) heeft een gedraaid handvat. Laat deze kraftpapieren tasjes met logo bedrukken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze kraft tassen (115 g/m²) bestaat uit gedraaide handgrepen zodat ze minder snel breken. Deze tas is populair bij voedingswinkels of voor afhaalproducten. De druktechniek die we toepassen bij dit product is zeefdruk en u kunt uit max drie logo kleuren kiezen.
Kenmerken
| Productcode: | 33301 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 32 x 41 x 11 cm |
| Gewicht: | 61 gr |
| Materiaal: | Kraftpapier: 115 g/m² |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2019 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 59 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.071 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22