Verticale kartonnen tas met lange jute handvatten, gemaakt in de EU
Code: 46889
Met stevige handvatten en een elegant verticaal ontwerp is deze kartonnen tas ideaal om je merk te promoten op conferenties en speciale evenementen met stijl.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale ECO-print (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kartonnen geschenktas staand model. Duurzaam, authentiek en uniek. Met stevige jute hengsels. Made in Europe.
Kenmerken
| Productcode: | 46889 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 24 x 8 x 32 cm |
| Gewicht: | 147 gr |
| Materiaal: | Kartolina (dik papier) |
| Land van fabricage: | Polen |
| Intrastat code: | 4819 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 39 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.088 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35