Bruine papieren tassen om te bedrukken met korte handvatten, 80 g/m²
Code: 39733
Deze eco tas met logo is van natuurlijk papier gemaakt. Heeft korte handvatten en een draagkracht van 5kg.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
345
-
690
-
1725
-
3450
-
6900
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van natuurlijke papier 80 g / m2 met versterkte korte handvatten. Gewicht tot 5 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 39733 |
| Minimale afname: | 345 stuks |
| Maat: | 30 x 29 x 18 cm |
| Gewicht: | 42 gr |
| Materiaal: | Papier 80 g/m² |
| Land van fabricage: | Spanje |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 59.5 x 36.8 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22