Papieren tas met katoenen handvatten, 105 g/m²
Code: 39731
Eco gelamineerde papieren tasjes bedrukken. Zeer sterk en te bedrukken met logo! Hij heeft lange handvaten van katoen. De draagkracht is 8kg.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
190
-
380
-
950
-
1900
-
3800
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn zak van gelamineerd papier van 105g/m2, zeer bestendig. Lange katoenen handvaten in natuurlijke kleur. Gestikte afwerking en bestand tegen een gewicht tot 8 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 39731 |
| Minimale afname: | 190 stuks |
| Maat: | 37 x 41 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Gelamineerd papier 105 g/m² / Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 18 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22