Klassieke kraftpapier tas met ruime inhoud en handvatten, 115 g/m²
Code: 47895
Bied elegantie en duurzaamheid met onze Kraft-papieren tassen, perfect voor elke gelegenheid. Verkrijgbaar in diverse maten en kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kraft papieren zak 115g/m2. Deze zak maakt deel uit van een nieuwe Impacto-serie, ontworpen met oog voor jou en het milieu. Een collectie papieren zakken met opties in verschillende maten, vormen en kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 47895 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 27 x 31 x 16 cm |
| Gewicht: | 51 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 28.5 x 59 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35