Ecologisch en stevig papieren zakje voor voedsel, 15 x 7 x 36 cm
Code: 54514
Robuuste en gecertificeerde papieren zak om je culinaire lekkernijen stijlvol te verpakken. Trek de aandacht van klanten terwijl je plasticverbruik vermindert.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale ECO-print (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
FSC-gecertificeerd papieren zak. Voedselveilig en made in Europe.
Kenmerken
| Productcode: | 54514 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 15 x 7 x 36 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | FSC-papier |
| Land van fabricage: | Tsjechië |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 30 x 15.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35