Ecologisch en stevig papieren zakje voor voedsel, 14 x 6 x 27 cm
Code: 54513
Verpak je producten met elegantie en zekerheid in deze stevige papieren zak, geschikt voor voeding. Trek klanten aan met een onberispelijke presentatie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale ECO-print (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
FSC-gecertificeerde ambachtelijke papieren zak. Voedselveilig en gemaakt in Europa.
Kenmerken
| Productcode: | 54513 |
| Minimale afname: | 50 |
| Maat: | 14 x 6 x 27 cm |
| Gewicht: | 62 gr |
| Materiaal: | FSC-papier |
| Land van fabricage: | Tsjechië |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 30 x 11.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.014 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35