Tasje van kraftpapier met korte katoenen handvatten, 150 g/m²
Code: 43610
Verras met ons cadeauzakje van kraftpapier met korte katoenen hengsels. Elegantie en eenvoud voor uw klanten om kleine artikelen te kopen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Klein premium tasje met logo met katoenen hengsels. Gemaakt van 150 gr/m² kraftpapier. Met FSC-certificaat.
Kenmerken
| Productcode: | 43610 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 18 x 10 x 24.5 cm |
| Gewicht: | 50 gr |
| Materiaal: | Kraftpapier / katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 38 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22