Kraft papieren tas zonder handvatten met FSC-certificering, 70 g/m²
Code: 46887
Alternatieve kraftpapieren tas zonder handvatten, ook FSC-gecertificeerd en geproduceerd in Europa. Biedt een duurzamere oplossing voor boodschappen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale ECO-print (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Papieren zak. FSC-gecertificeerd en made in Europe.
Kenmerken
| Productcode: | 46887 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 22 x 9 x 29 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Tsjechië |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2880 |
| Tussenverpakking:: | 500 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 22 x 10 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.007 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 180 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35