Kraftpapier tas in verschillende kleuren met korte handvatten, 90 g/m²
Code: 47888
Tas met korte handvatten die je kunt gebruiken om kleine aankopen mee te geven aan je klanten. Dit model is gemaakt van gekleurd Kraft-papier.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Kleurige Kraft papieren zak 90g/m2. Een collectie papieren zakken met opties in verschillende maten, vormen en kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 47888 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 18 x 24 x 8 cm |
| Gewicht: | 22 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 58 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.048 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 350 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35