Papieren kraft tas met FSC-certificering en papieren handvatten
Code: 46879
Als je een meer ecologische optie voor je promotietassen wilt om de waarden van je bedrijf te tonen, kies dan voor een model zoals deze van kraftpapier.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale ECO-print (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Papieren draagtas met hengsels van gedraaid papier. FSC-gecertificeerd en made in Europe.
Kenmerken
| Productcode: | 46879 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 32 x 12 x 41 cm |
| Gewicht: | 51.5 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Tsjechië |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2720 |
| Tussenverpakking:: | 200 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 38 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.055 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 170 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35