Klassieke kraftpapier tas met korte handvatten, 90 g/m²
Code: 47889
Moderniseer de presentatie van elk promotiegeschenk met deze gepersonaliseerde papieren tas. Met een eenvoudig ontwerp zodat je logo opvalt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Witte Kraft papieren zak 90g/m2. Een collectie papieren zakken met opties in verschillende maten, vormen en kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 47889 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 22 x 27 x 10 cm |
| Gewicht: | 30 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 58 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.048 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35