Grote gekleurde kraft cadeau papieren tas, 120 g/m²
Code: 46900
Groot en elegant, deze matte papieren tas maakt het mogelijk om je grootste geschenken gemakkelijk te vervoeren, met een vleugje klasse en distinctie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote mat papieren draagtas met hengsels van gedraaid papier. Tas heeft een ecologische look. Geschikt als geschenk- en cadeautas. FSC-gecertificeerd.
Kenmerken
| Productcode: | 46900 |
| Minimale afname: | 100 |
| Maat: | 30 x 12 x 40 cm |
| Gewicht: | 67 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 32 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35