Grote cadeautas van kraftpapier met gekrulde handvatten, 120 g/m²
Code: 43615
Bezorg kleding, accessoires en andere accessoires vanuit uw winkel met deze grote kraftpapieren tas bedrukt met uw logo. Opvallende verpakking.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
120 gr/m² kraftpapieren zak met FSC en gekruld handvat.
Kenmerken
| Productcode: | 43615 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 30 x 12 x 40.5 cm |
| Gewicht: | 60 gr |
| Materiaal: | Kraftpapier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 36 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22