Grote witte promotietas van ecologisch papier
Code: 40523
Dit witte model van organisch papier is ideaal voor winkels. Je kunt de draagtassen bedrukken voor merkpromotie, zodat jouw logo overal gezien zal worden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Groot formaat promotietassen voor winkels, gemaakt van organisch papier 85% PEFC 100 en uitgerust met gedraaide handgrepen.
Kenmerken
| Productcode: | 40523 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 32 x 12 x 40 cm |
| Gewicht: | 54 gr |
| Materiaal: | Ecologisch papier |
| Land van fabricage: | Spanje |
| Intrastat code: | 4202 29 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 34 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35