Papieren cadeautas met hengsels en zwarte binnenzijde, 18x8x24 cm
Code: 51152
Een tas ontworpen voor elegante presentatie van zelfs de kleinste cadeaus. Milieuvriendelijke zwarte afwerking, draagkracht tot 3 kg.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Luxe FSC-gecertificeerde cadeautas met gerecyclede koordgrepen van 5 mm, zwart interieur, draagt tot 3 kg – ideaal voor kleinere cadeaus.
Kenmerken
| Productcode: | 51152 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 18 x 8 x 24 cm |
| Gewicht: | 45 gr |
| Materiaal: | FSC-papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3200 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40.5 x 30 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22
-
Grote gepersonaliseerde kraftzakken, 115 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35
-
Klein gekleurd papieren tasje om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,26
-
Medium gerecyclede papieren zakken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,35