Medium promotionele papieren zakjes om te bedrukken
Code: 30735
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Relatiegeschenken waren nog nooit zo handig
Verras je klanten met een presentatie die opvalt! Deze middelgrote papieren tas (22 x 11 x 30 cm) garandeert verfijning en aandacht voor detail bij elk zakelijk geschenk. Met een gewicht van 150 g/m² biedt de tas optimale stevigheid. De korte handvatten voegen comfort en stijl toe, zo is de tas gemakkelijk te dragen en eenvoudig op te bergen voor een tweede leven. Laat de tas bedrukken met je logo en maak elke levering een verlengstuk van je merk! De perfecte combinatie van duurzaamheid en esthetiek.
Eigenschappen
- Geschenktas
- Gemaakt van papier
- Middelgroot formaat (22 x 11 x 30 cm)
- Gewicht van 150 g/m²
- Korte handvatten
- Optimale sterkte en eenvoudig ontwerp
- Bedrukbaar aan beide zijden met verschillende technieken
Waarom voor dit product kiezen?
- Presenteer je relatiegeschenken in deze gepersonaliseerde verpakking.
- Geschikt als cadeauverpakking en reclametas voor winkels.
Kenmerken
| Productcode: | 30735 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 22 x 11 x 30 cm |
| Gewicht: | 39 gr |
| Materiaal: | Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4819 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 5400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 23.5 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.94 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Middelgrote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,97
-
Witte kleine kraftzakjes 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,24
-
Voordelige witte papieren tasjes om te bedrukken, 90 g/m²
Prijs vanaf: € 0,33
-
Voordelige kraftpapieren zakken om te bedrukken, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,37
-
Kleine gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 0,80
-
Grote gelamineerde papieren tas in kleuren met koordhandvat
Prijs vanaf: € 1,22