Eerstehulpset met 31 basisbenodigdheden
Code: 54382
Compacte EHBO-set met 31 essentiële onderdelen, waaronder pleisters en een schaar, met een levensduur van 5 jaar. Voor gemoedsrust in noodgevallen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het tasje)

- Full colour (Op het tasje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
EHBO-kit MDR klasse 2a. De nylon verpakking bevat 31 EHBO-artikelen met een houdbaarheid van 5 jaar. Inhoud: 9 pleisters, 8 veiligheidsspelden, 5 wattenstaafjes, 4 huidreinigingsdoekjes, 1 driehoekig verband, 1 minischaar, 1 elastisch verband, 1 medische tape en 1 gebruiksaanwijzing.
Kenmerken
| Productcode: | 54382 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 15 x 10.5 x 4.8 cm |
| Gewicht: | 200 gr |
| Materiaal: | Nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3006 50 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 44 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.083 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 120 stuks |
Meest populaire producten
-
Nylon EHBO-etui set inclusief accessoires
Prijs vanaf: € 1,41
-
EHBO-kit van polyester met ritsluiting
Prijs vanaf: € 2,72
-
Kleine EHBO-kit inclusief 16 accessoires
Prijs vanaf: € 4,11
-
Complete EHBO-koffer voor bedrijven met logo
Prijs vanaf: € 11,90
-
Compacte polyester EHBO-kit met karabijnhaak
Prijs vanaf: € 2,68
-
EHBO-set met klittenband volgens Europese normen
Prijs vanaf: € 4,42